قوانین و مقررات


سفارش دهنده گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات بست ماگ به دقت ملاحظه فرمایید.

لازم به ذکر است کلیه قوانین و مقررات بست ماگ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا سفارش دهنده نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.ورود کاربران به وب ‏‌سایت بست ماگ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏های بست ماگ است و به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر می باشد.

قوانین مربوط به ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما بعنوان سفارش دهنده از خدمات بست ماگ استفاده می‏‌کنید، ثبت سفارش و خرید کالا بصورت اینترنتی انجام می دهید و یا به بست ماگ ایمیل می‏‌زنید و یا در تلگرام با ما مکاتبه می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بست ماگ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که شما در ایمیل یا تلگرام ما ثبت یا ارسال می‌کنید، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری می باشد و تمام مکاتبات و پاسخ‌های همکاران ما در بست ماگ از طریق آنها صورت می‌گیرد.

قوانین مربوط به مشخصات کالا

در خصوص محصولات ارائه شده می توان به این امر اشاره کرد که تمام محصولات مختص چاپ به روش حرارتی یا سابلیمیشن می باشند و در تمام کشور توسط همکاران ما مورد استفاده قرار می گیرند و بدون نقص و ایراد به تمام کشور ارسال می شوند.مسئولیت عدم توانایی شما در استفاده نادرست این محصولات و نداشتن اطلاعات کافی در خصوص چاپ بر روی این محصولات بر عهده شما می باشد و فروش این محصولات به شما بمنزله اطلاع داشتن شما در خصوص نحوه چاپ بر روی این محصولات می باشد.

قوانین مربوط به هزینه و ارسال کالا

1.تمامی هزینه های مربوط به حمل و نقل (حتی هزینه های متفرقه حمل بارهای سنگین و مرجوعی کالا) به عهده سفارش دهنده می باشد.

2. تمامی هزینه های پیک داخل شهری از مکان انبار بست ماگ تا آدرس سفارش دهندگان داخل تهران بر عهده مشتری می باشد.

3.تمامی هزینه های پیک داخل شهری از مکان انبار بست ماگ تا پایانه های باربری , اتوبوس رانی برای ارسال به شهرستان بر عهده مشتری می باشد.

5. تمامی هزینه های پیک داخل شهری از انبار بست ماگ تا پایانه های باربری , اتوبوس رانی برای ارسال به شهرستان بر عهده مشتری می باشد.

6-تمامی هزینه های ارسال بار با تیپاکس,الو پیک و دیگر موسسه های ارسال بار خصوصی بر عهده مشتری می باشد.

7.تمامی هزینه های ارسال بسته های پستی چه داخل تهران و چه به شهرستان ها بسته به حجم بسته پستی بر عهده مشتری می باشد که قبل از ارسال یا بعد از ارسال کالا متعاقبا به اطلاع سفارش دهنده می رسد.

قوانین خسارت در هنگام حمل و نقل

1.بست ماگ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن ، تحویل به هر یک از موسسات حمل و نقل معتبر به انتخاب سفارش دهنده و اعلام بارنامه مرسوله (از طریق ایمیل,پیام کوتاه,تلگرام,تماس نلفنی) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بست ماگ هیچ مسئولیتی در قبال دیر رسیدن یا ایجاد اشکال و یا شکستگی ندارد و سفارشات با مسئولیت سفارش دهنده ارسال خواهد گردید.

2. در صورت اشتباه سفارش دهنده از ثبت آدرس دقیق و عدم حضور در هنگام تحویل بسته پستی که موجب برگشت بسته ارسالی شود بست ماگ هیچ مسئولیتی ندارد.

3. در صورت اشتباه در خصوص ارسال بارتوسط همکاران ما در بست ماگ که موجب برگشت بسته ارسالی شود بست ماگ تمام مسئولیت هزینه ارسال دوباره بار را بر عهده می گیرد.

4. در زمان ثبت سفارش و انتخاب موسسه ارسال بار یا پست در صورتی که موسسات انتخاب شده مانند تیپاکس یا باربری در آدرس شما سرویس دهی نداشته باشند مسئولیت هزینه های برگشت کالا بر عهده سفارش دهنده خواهد بود.

قوانین لغو سفارش و مرجوعی کالا

1.تمامی کالاهای ارائه شده توسط بست ماگ از کیفیت عالی و مطلوبی برخوردار بوده و برای سفارش دهنده ارسال می شوند.

2. درصورت پرداخت هزینه یا بیعانه در خصوص سفارش یا خرید امکان لغو سفارش ممکن نیست.

3.در صورت پرداخت نکردن هزینه فاکتور در هنگام سفارش , سفارش شما مورد پیگیری قرار نخواهد گرفت .

4. در صورت ایجاد شکستگی ، خط و خش ، پارگی و یا و لکه بر روی کالا بعد از زمان تحویل امکان مرجوع نمودن کالا ممکن نیست.

5. با توجه به اینکه توضیح محصولات و قوانین مربوط چاپ بطور کامل و دقیق در در وب سایت بست ماگ توضیح داده شده است لذا مرجوع کردن کالا به دلایل و نظرات شخصی ممکن نیست. ارائه نظر و توضیحات باید بصورت کاملا کارشناسی انجام گیرد.

توجه

منظور از روز های کاری روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر به جز تعطیلات عمومی و تعطیلات رسمی می باشد.

برای پاسخگویی سریع و آسان تر به سفارش دهندگان از نرم افزار تلگرام استفاده می شود و در صورت نیاز شما می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد