قاب موبایل خام سابلیمیشن

قاب موبایل خام سابلیمیشن در مدل دو بعدی در حال حاضر سومین محصول پر فروش از بین تمام محصولات چاپ سابلیمیشن می باشد.قاب های دو بعدی شامل یک قسمت بدنه که می تواند از جنس پلاستیک سخت یا پلاستیک نرم ساخته شده باشد و یک قسمت پلیت یا آلومینیوم قاب چاپ , تشکیل شده است. چاپ بر روی پلیت این قاب ها در دمای 180 درجه سانتیگراد و زمان 100 ثانیه صورت می گیرد . برای چاپ بر روی پلیت این قاب ها بهتر است از کاغذ کره ای استفاده نشودو همچنین قبل از پروسه چاپ دقت کنید که بر روی پلیت چاپی , یک لایه پلاستیک نازک کشیده شده است و این پلاستیک را قبل از قرار دادن کاغذ چاپی بر روی آن , حتما جدا کنید.

قاب موبایل ژله ای خام سابلیمیشن

قاب موبایل ژله ای خام سابلیمیشن

قاب موبایل ژله ای خام سابلیمیشن در مدل ژله ای از پر فروش ترین نوع قاب موبایل می باشد به این دلیل که اکثر مدل های موبایل بخصوص مدل های جدید فوق العاده گران قیمت هستند و بدنه ژله ای این قاب ها در حفظ و نگهداری گوشی موبایل حتما تاثیر خواهد داشت. قاب های موبایل ژله ای از یک بدنه سخت و لبه های ژله ای نرم و یک پلیت آلومینیومی قابل چاپ تشکیل شده اند.

قاب موبایل سخت خام سابلیمیشن

قاب موبایل سخت خام سابلیمیشن

قاب موبایل سخت خام سابلیمیشن مدل دیگر کاور موبایل می باشد که اگرچه بدنه ای سخت دارد اما مورد توجه برخی سفارش دهندگان می باشد. بدنه این قاب کاملا شبیه به قاب ژله ای می باشد و تنها فرق آن لبه های سخت و مستحکم آن نسبت به قاب ژله ای با لبه های متشکل از پلاستیک نرم می باشد.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد