پازل خام سابلیمیشن

پازل خام سابلیمیشن از دیگر محصولات چاپ صنعت چاپ سابلیمیشن می باشد که اکثرا تولید و ساخت کشور چین می باشند و در مدل ها و سایزهای متنوع در بازار محصولات خام سابلیمیشن عرضه می شوند. چاپ بر روی این محصول فوق العاده زیبا و براق صورت می گیرد. همچنین پازل های در جنس مقوایی , ام دی اف و پشت آهن ربایی بفروش می رسند.

پازل خام مقوایی 120 تکه چینی

پازل خام سابلیمیشن

پازل مقوایی خام سابلیمیشن دارای 120 تکه برش و در اندازه 20 در 30 سانتیمتر از جمله پازل های خام می باشد که بدون قاب و دارای یک نگه دارنده مقوایی می باشد. چاپ بر روی پازل مقوایی در صورتی که با استفاده از کاغذ کره ای انجام شود فوق العاده پر رنگ و براق می شود. دمای چاپ بر روی این پازل ها 180 درجه سانتیگراد و زمان چاپ آن 60 ثانیه می باشد. این پازل های مقوایی 120 تکه محصول کشور چین می باشند و در بسته های 25 عددی یا تکی قابل فروش می باشند.

پازل خام قلبی مقوایی 77 تکه چینی

پازل خام سابلیمیشن

پازل مقوایی خام سابلیمیشن 77 تکه طرح قلب در اندازی 20 در 20 سانتیمتر نوع دیگر پازل چاپی است که محصول و تولید کشور چین می باشد. این پازل بر روی یک مقوا سوار شده و بدون قاب می باشد. دمای چاپ بر روی این پازل همانند بیشتر محصولات سابلیمیشن 180 درجه سانتیگراد و زمان چاپ آن 60 ثانیه می باشد. این محصول در اعیاد و جشن های خاص بدلیل شکل قلبی آن فوق العاده پر فروش و پر مخاطب می باشد.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد