لیوان خام سابلیمیشن

لیوان های سرامیکی در مدل ها و در اندازه های متنوع با قابلیت چاپ تصاویر رنگی بر روی بدنه خود , از پر مخاطب ترین و پر فروش ترین محصولات صنعت چاپ و هدایای تبلیغاتی می باشند. بدنه تمام این لیوان ها پوشیده شده از ماده ای به نام مایع کتینگ است که قابلیت جذب رنگ دارد و موجب انجام پروسه چاپ بر روی لیوان های سرامیکی می شود. تمام لیوان های سرامیکی محصول و تولید کشور چین می باشند و در کارتن های 36 عددی و 48 عددی وارد کشور می شوند. لیوان های سلامیکی با کیفیت های مختلف در بازار فروش محصولات خام سابلیمیشن مورد دسترس خریداران می باشد و بست ماگ همواره در تلاش است که به فروش لیوان های سرامیکی با درجه A و کیفیت عالی اقدام کند.

لیوان سفید خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان سفید خام سابلیمیشن

لیوان سفید ساده خام سابلیمیشن از پرفروش ترین محصولات خام و حتی پر فروش ترین نوع لیوان در بین انواع لیوان های چاپی می باشد.دلیل پر فروش بودن لیوان سفید هم قیمت ارزان و بصرفه تر این لیوان نسبت به انواع محصولات است و هم اینکه سفارش دهندگان انتخاب ساده ترین محصول از نظر شکل و ظاهر را بیشتر ترجیح می دهند.

لیوان های سرامیکی سفید ساده از جنس سرامیک درجه یک با پرسلن بالا و همچنین کتینگ درجه یک بدون هرگونه حباب می باشند.این لیوان ها در کارتن های 36 و 48 عددی قابل ارائه به خریداران می باشند.همچنین اندازه چاپ بر روی این لیوان ها در ابعاد 9 در 21 سانتیمتر ممکن است.

لیوان جادویی خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان جادویی خام سابلیمیشن

لیوان حرارتی یا جادویی مشکی سابلیمیشن یک انتخاب مناسب برای سورپرایز کردن دوستان در بین محصولات چاپ و هدایای تبلیغاتی است.لیوان های جادویی مشکی مات و براق با بدنه ای پوشیده شده از مواد حساس به دما در هنگام سرد بودن به رنگ کاملا مشکی می باشند و در هنگامی که آب گرم به داخل آن ریخته شود آرام آرام تغییر رنگ به سفید می دهند.

لیوان های جادویی با کتینگ مناسب که دارند هر تصویر و عکسی با هر طیف رنگی بر روی آنها به آسانی چاپ خواهد شد. لیوان های جادویی مشکی بست ماگ در کارتن های 48 عددی قابل ارائه می باشد.اندازه چاپ بر روی این لیواها در ابعاد 9 در 21 سانتیمتر است.

لیوان دسته داخل رنگی خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان دسته و داخل ذنگی خام سابلیمیشن

لیوان دسته و داخل رنگی خام سابلیمیشن در سایز 11Oz از جنس سرامیک درجه یک و پوشیده از مواد کتینگ عالی با قابلیت چاپ در ابعاد 9 در 21 سانتیمتر و در رنگ های نارنجی , قرمز , سبز , زرد , سرمه ای و آب رنگ از جمله لیوان های ارائه شده توسط بست ماگ می باشند.

لیوان های دسته و داخل رنگی در کارتن های 48 عددی آماده عرضه می باشند. این لیوان ها بدلیل تنوع در رنگ دسته بسیار مناسب برای فروش به شرکت ها جهت چاپ کردن طرح یا لوگو ست و هماهنگ با رنگ دسته این لیوان می باشند بعنوان مثال اگر لوگوی شرکت مورد نظر سبز است چه بهتر که رنگ لوگوی خود را هماهنگ و ست با لیوان دسته و داخل رنگی سبز کنند.

لیوان دسته قلبی خام سابلیمیشن 11Oz

لیوان دسته قلبی خام سابلیمیشن

لیوان دسته قلبی که تقریبا هم شکل لیوان های دسته و داخل رنگی می باشد و تنها فرق آن با این لیوان های دسته رنگی شکل دسته آن که بصورت یک قلب است می باشد.لیوان های دسته قلبی به دلیل شکل دسته خود از جمله محصولات پر فروش در اعیاد و جشن های خاص بخصوص به کسانی که دوستشان داریم می باشند.

لیوان های دسته قلبی در رنگ های قرمز , سبز , نارنجی , ابی موجود می باشند. اندازه چاپ بر روی لیوان های دسته قلبی دقیقا همانند دیگر انواع ماگ 11 Oz در ابعاد 9 در 21 سانتیمتر ممکن است و همچنین این لیوان ها در کارتن 36 عددی قابل ارائه می باشند.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد