تیشرت خام مخصوص چاپ سابلیمیشن

تیشرت خام سابلیمیشن دومین محصول پر فروش در بین محصولات چاپی است که در مدل های متنوع تهیه و تولید می شوند. تیشرت های چاپی بیشتر ترکیبی از 60 درصد نخ پلی استر و 40 درصد نخ پنبه می باشند. از نمونه های پر فروش تیشرت های چاپی می توان به تیشرت اسپان پلی استر پنبه یا تیشرت ملانژ پلی استر پنبه اشاره کرد. چاپ بر روی این تیشرت ها در دمای 180 درجه سانتیگراد و در زمان 60 ثانیه انجام می شود. همچنین جوهر چاپ شده بر روی این تیشرت ها به هیچ عنوان کم رنگ نمی شود و با شستشو نیز پایدار خواهد ماند.

تیشرت خام سفید پسرانه پلی استر پنبه

تیشرت پسرانه خام برای چاپ

تیشرت خام سابلیمیشن سفید پر فروش ترین محصول چاپ سابلیمیشن در مدل آستین کوتاه پسرانه یقه نواری است که دارای 60 درصد نخ پلی استر و 40 درصد نخ پنبه می باشد. دوخت این تیشرت فوق العاده مرتب و دقیق می باشد و چاپ بر روی آنه فوق العاده پر رنگ صورت می گیرد. این تیشرت پسرانه اسپان در سایز های S,M,L,XL,XXL تولید و دوخته می شود.

تیشرت خام سفید دخترانه پلی استر پنبه

تیشرت خام سابلیمیشن سفید دوخت دخترانه با برش هلالی در قسمت پایین تیشرت از جمله تیشرت های چاپی مختص خانم می باشد که در سایز M,L,XL تهیه و تولید شده است. این تیشرت آستین کوتاه بوده و دارای یقه نواری است . چاپ بر روی این تیشرت دخترانه اسپان در صورت استفاده از کاغذ کره ای فوق العاده پررنگ می شود.

تیشرت خام سفید بچگانه پلی استر پنبه

تیشرت سفید اسپان بچگانه ترکیبی از 60 درصد نخ پلی استر و 40 درصد نخ پنبه دارای یقه نواری و آستین های کوتاه از جمله تیشرت های چاپی تولید شده توسط بست ماگ است که در سایز های 1,2,3,4,5,6 بچگانه تولید و دوخته شده اند. چاپ بر روی این تیشرت ها در ابعاد حداکثر A4 صورت می گیرد.

تیشرت خام ملانژ پسرانه پلی استر پنبه

تیشرت ملانژ خام سابلیمیشن

تیشرت ملانژ دومین تیشرت پر فروش بعد از تیشرت های اسپان پلی استر پنبه می باشد. تیشرت های ملانژ یا طوسی رنگ با ترکیب 60 درصد نخ پلی استر و 40 درصد نخ پنبه , در صورت استفاده از کاغذ کره ای چاپ فوق العاده پر رنگی خواهند داشت. از ویژگی های این تیشرت ها می توان به بدن نما نبودن پارچه تیشرت اشاره کرد که موجب استفاده این تیشرت در بیرون از منزل یا حتی بعنوان تیشرت یا لباس کار. تیشرت های ملانژ یقه نواری و آستین کوتاه و در سایزهای S,M,L,XL,XXL تهیه و تولید شده اند.

تیشرت خام ملانژ دخترانه پلی استر پنبه

تیشرت ملانژ دخترانه پلی استر و پنبه با برش هلالی در قسمت پایین تیشرت از دیگر تیشرت های چاپی مختص خانم ها می باشد. این تیشرت ها در سایزهای M,L,XL تولید و دوخته شده اند و بصورت یقه گرد و آستین کوتاه می باشند. چاپ بر روی تیشرت ملانژ با کاغذ کره ای فوق العاده خواهد شد.

تیشرت خام ملانژ بچگانه پلی استر پنبه

تیشرت بچگانه ملانژ یا طوسی رنگ در سایزهای 1,2,3,4,5,6 تهیه شده اند و بصورت آستین کوتاه و یقه نواری با دوخت فوق العاده دقیق دوخته شده اند.

تیشرت خام مشکی پسرانه پنبه ای

تیشرت مشکی خام سابلیمیشن

تیشرت های مشکی 100 درصد پنبه ای آستین کوتاه در سایز S,M,L,XL,XXL از جمله تیشرت های چاپی می باشند که مورد توجه علاقمندان به تیشرت با طرح دلخواه قرار گرفته اند. اگرچه تیشرت های مشکی قابلیت چاپ به روش مستقیم و سابلیمیشن را ندارند اما با استفاده از لیبل , ساتن یا لیبل حرارتی چاپ شکیلی برروی آنها انجام خواهد شد.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد