کاغذ سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن مختص چاپ سابلیمیشن اصلی ترین بخش وانتخاب موثر در انجام یک چاپ با کیفیت و پررنگ است بطوری که هرچه کیفیت کاغذ و میزان ترنسفر رنگ آن بیشتر باشد کیفیت محصول چاپی نیز بهتر خواهد بود . کاغذهای متنوع با موارد استفاده مختلف مانند استفاده در چاپ لیوان , استفاده در چاپ روی تیشرت و همچنین استفاده برای چاپ روی تیشرت های پنبه ای مورد استفاده قرار می گیرند. بست ماگ سعی کرده است بهترین نوع کاغذ با قیمت مناسب را در یک جا گردآوری کرده و به مشتریان ارائه دهد.

کاغذ کره ای درجه یک سابلیمیشن

کاغذ کره ای سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن کره ای یا کاغذ کاغذ های ترنسفر بالا که اکثرا به رنگ زرد می باشند از جمله کاغذ های موجود در بازار هستند که بیشتر مورد استفاده برای چاپ روی پارچه و تیشرت قرار می گیرند. این کاغذ ها با گرماژ پایین خود و همچنین پوشش کتینگ مناسب قابلیت ترنسفر رنگ در میزان بالایی را ایجاد می کنند بطوری که پس از پرس کردن این کاغذ ها بیشتر از 90 تا 95 درصد

جوهر روی آن بر روی جسم مورد نظر ترنسفر می شوند. البته کاغذ های کره ای معایبی هم دارند بعنوان مثال دیر خشک شدن کاغذ در هنگام پروسه چاپ در پرینتر است که اگر این کاغذ ها را برای چاپ روی لیوان استفاده کنید موجب ایجاد نقطه بر روی لیوان می شود , اگرچه چاپ فوق العاده پر رنگی خواهید داشت. بهتر است این معمولی را با ستینگ Epson Matte و با چاپ Photo یا Standard استفاده کنید که چاپ شما پر رنگ شود.این کاغذ ها در ابعاد A4 و A3 و در بسته ای های 100 عددی عرضه می شوند.

کاغذ معمولی چاپ سابلیمیشن

کاغذ چاپ روی لیوان سابلیمیشن

کاغذ های سابلیمیشن یا همان کاغذ های کتد معمولی که مورد استفاده در چاپ سابلیمیشن قرار می گیرند از جمله کاغذ های هستند که عموما برای چاپ روی سطوحی همانند لیوان , کاشی , قاب موبایل استفاده می شوند .

اگرچه این کاغذ ها ترنسفر رنگ کمتری نسبت به کاغذهای کره ای دارند , درصورتی که درست استفاده شوند چاپ فوق العاده ای بر روی سطوح ذکر شده خواهند داشت. بهتر است این کاغذ های کره ای را با ستینگ Epson Premium Glossy و با چاپ Best Photo یا High استفاده کنید که چاپ شما پر رنگ شود.این کاغذ ها در ابعاد A4 و A3 و در بسته ای های 100 عددی عرضه می شوند.

کاغذ تیشرت مشکی درجه یک سابلیمیشن

کاغذ تیشرت مشکی سابلیمیشن

کاغذ لیبل یا کاغذ چاپ بر روی تیشرت های پنبه ای از جمله کاغذ های ارائه شده توسط بست ماگ می باشد. می دانیم که جوهر سابلیمیشن رنگ سفید ندارد و پروسه چاپ فقط بر روی سطوح پلیمری و پلی استر دار قابل چاپ می باشد

به همین دلیل چاپ بر روی تیشرت مشکی و چاپ بر روی تیشرت های تمام پنبه ای ممکن نیست لذا جهت رفع مشکل از کاغذ های لیبل استفاده می شود. کاغذ های لیبل در بسته های 5 برگی و در ابعاد A4 و A3 موجود هستند . پروسه چاپ بر روی این کاغذ ها این طور است که در ابتدا توسط جوهر دای یا جوهر سابلیمیشن عمل چاپ بر روی کاغذ لیبل صورت می گیرد. بعد از انجام این مرحله برچسب لیبل جدا شده و بر روی تیشرت قرار داده می شود و در دمای 180 درجه سانتیگراد و در زمان 10 تا 20 ثانیه بر روی تیشرت پرس می شود.

این وب سایت تابع تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد